Rudzīša Nams

image

A/S “STA Grupa” 2019. gadā veica elektronisko sakaru projektēšanas darbus 5-stāvu biroju ēkai Elizabetes iela 65, Rīga. Projektēšanas uzdevums bija IP videonovērošanas sistēmas un IP video zvana izsaukuma sistēmas (namruņa) tehniskā projekta izstrāde ar turpmāko realizāciju.

2020. gadā A/S “STA Grupa” veica IP videonovērošanas sistēmas un namruņa sistēmas piegādi un instalāciju objektā “Biroju ēka Elizabetes iela 65, Rīga”. Projekta ietvaros tika uzstādītas 25 videokameras un 13 namruņi (domofoni). Attiecīgie uzņēmuma speciālisti veica iekārtu konfigurāciju un lietošanas apmācību.

Darbus uzņēmums paveica ļoti īsā termiņā un augstā kvalitātē, ievērojot līguma nosacījumus, atbilstoši pasūtītāja un ēkas nomnieku vēlmēm. Darbus sarežģītākus padarīja apstāklis, ka objekts ir funkcionējošs, līdz ar to uzņēmumam vajadzēja pielāgoties zināmām prasībām.

A/S “STA Grupa” speciālisti nodrošināja veiksmīgu komunikāciju, operatīvi reaģējot uz pasūtītāja ierosinājumiem, radot risinājumus nestandarta situācijās.

Noteikti rekomendēju uzņēmumu A/S “STA Grupa” citiem pasūtītājiem elektrības un vājstrāvu sistēmu projektu izstrādāšanai, kā arī montāžas darbu veikšanai. Uzņēmuma darbiniekus vērtēju kā augsti kvalificētus nozares speciālistus un turpināšu sadarboties arī nākotnē.


E.Rupainis

23.07.2020

share
Dalīties:

Atsauksmes

Drošības sistēmu projektēšana • Montāža • STA Grupa
sc-page500-title