MŪSU PROJEKTI

Zemāk Jūs varat iepazīties ar dažiem no mūsu realizētajiem projektiem
image

AKROPOLE tirdzniecības centrs

2019.gadā Rīgā tika atklāts modernākais un jaunākais multifunkcionālais tirdzniecības centrs AKROPOLE, teritorijā, kurā iepriekš atradās Rīgas porcelāna rūpnīca, saglabājot savu vēsturisko izcelsmi no M.S.Kuzņecova fabrikas. Centrs ir kļuvis par tūrisma objektu un savu plašo izklaižu un atpūtas iespējām.
image

Kurbads ledus halle

KURBADS ledus halle tika atklāta 2018.gadā, kura ir kļuvusi par mājvietu hokeja klubam KURBADS, vienam no tradīcijām bagātākajiem hokeja klubiem Latvijā. AS “STA Grupa” piedaloties KURBADS ledus halles procesā izstrādāja un izbūvēja drošības sistēmu un datu komunikāciju tīklus. Tiek nodrošināta objekta apkalpošana.
image

VOLDEMĀRS SIA

Līgumu ietvaros, izmantojot optisko tīklu, tika izbūvētas IP videonovērošanas sistēmas, lai savienotu vairākus serverus starp iepriekš minētajiem objektiem. Tika veikta mūsdienīgu stacionāru un grozāmo IP videonovērošanas kameru uzstādīšana biroju ēkā, noliktavas kompleksā, vispārējā perimetrā ar novērošanas iespēju divos apsardzes posteņos.
image

Valsts Robežsardze

Robežsardze ir Iekšlietu ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde. Robežsardze ir bruņota, un tās funkcijas ir valsts zemes un ūdens robežu neaizskaramības nodrošināšana un nelegālās migrācijas novēršana. Pēdējo gadu laikā tiek pastiprinātas ārējās ES robežas.
image

Ekonomikas Ministrija

Ministrija izstrādā un īsteno tautsaimniecības struktūrpolitiku, rūpniecības politiku,būvniecības politiku,enerģētikas politiku,tūrisma politiku,ārējo ekonomisko politiku, iekšējā tirgus politiku (precēm un pakalpojumiem), uzņēmējdarbības attīstības politiku, investīciju politiku un patērētāju tiesību aizsardzības politiku.
image

AS Latvijas Finieris

Koncerna “Latvijas Finiera” pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. "Latvijas Finierim” ir 20 gadu darbības pieredze tirgos ārpus Latvijas. Uzņēmums eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 60 valstīs.
image

SIA Narvesen Baltija

Narvesen ir vadošais mazumtirdzniecības franšīzes tīkls, kas visā Latvijā 249 tirdzniecības vietās piedāvā daudzveidīgu svaigu un garšīgu ēdienu klāstu, atspirdzinošus dzērienus un plašu jaunāko preses izdevumu izvēli. Narvesen uzņēmumos, ieskaitot franšīzes ņēmējus, strādā vairāk nekā 650 darbinieki.
image

SIA „MagnumMedical”

Magnum Medical – dibināta 1992. gadā un ir viena no lielākajām Latvijas kompānijām, kas nodarbojas ar medikamentu vairumtirdzniecību. Viņu partneri un klienti ir zāļu vairumtirdzniecības kompānijas, medikamentu ražotāji, slimnīcas, aptiekas un aptiekas preču tirgotāji.
image

Latvijas Nacionālais teātris

Latvijas Nacionālais teātris dibināts gadu pēc Latvijas Republikas proklamēšanas - 1919. gada 30. novembrī. Teātris ir neatņemama Latvijas Republikas vēstures un kultūras daļa, jo tieši Nacionālajā teātrī tika proklamēta Latvijas Republika - 1918. gada 18 novembrī.