VOLDEMĀRS, SIA

image

AS “STA Grupa” veica IP videonovērošanas sistēmas projektēšanas, piegādes, izbūves, uzstādīšanas un tehniskās apkopes darbus SIA “VOLDEMĀRS” objektos Rīgā, Skaistkalnes ielā 3, Bauskas ielā 58 un Bauskas ielā 58A.

Līgumu ietvaros, izmantojot optisko tīklu, tika izbūvētas IP videonovērošanas sistēmas, lai savienotu vairākus serverus starp iepriekš minētajiem objektiem. Tika veikta mūsdienīgu stacionāru un grozāmo IP videonovērošanas kameru uzstādīšana biroju ēkā, noliktavas kompleksā, vispārējā perimetrā ar novērošanas iespēju divos apsardzes posteņos.

Darbi veikti kvalitatīvi, līgumā noteiktajos termiņos, netraucējos objektu darbībai, atbilstoši Pasūtītāja vēlmēm un Latvijas Republikā spēkā esošiem standartiem. .

Balstoties uz līdzšinējo sadarbību, secinām, ka AS “STA Grupa” spēj veikt liela apjoma un augstas sarežģītības projektēšanas, piegādes, izbūves, uzstādīšanas un tehniskās apkopes darbus, un rekomendējam šo uzņēmumu līdzīgu darbu veikšanai citos līdzīgos objektos. SIA “VOLDEMĀRS” plāno arī turpmāk sadarboties ar AS “STA Grupa”.

– Valdes locekle D.Valpētere


share
Dalīties:

Atsauksmes

Drošības sistēmu projektēšana • Montāža • STA Grupa
sc-page500-title