DROŠĪBAS SISTĒMAS

Mēs Jums sniegsim pilnu pakalpojumu klāstu augstākajā kvalitātē. Mūsu darbi tiks paveikti līgumā noteiktajā termiņā, nepārsniedzot apstiprinātās darbu tāmes.
image

Risinājumi

Objekta drošība sastāv no vairākiem posmiem. Sākotnējais posms ir koncepcijas un projekta uzdevuma izveidošana - tiek noteikts ar kādu tehnisko līdzekļu palīdzību tiks nodrošināta objekta aizsardzība. 

"STA Grupa" uzņēmumā, mūsu projektu nodaļas speciālisti sniegs Jums pilnvērtīgu konsultāciju un palīdzēs Jums izvēlēties piemērotas drošības sistēmas un iekārtas objekta apsardzei.
image

Tāmju aprēķins un piedāvājuma sagatavošana

Drošības sistēmu tāmju aprēķiniem nepieciešamas darba procesa zināšanas. Tāmes aprēķina pieredzējuši projektu vadītāji, kuri pēc tam projektu arī realizē. Tāmes aprēķinam ir nepieciešams projekts ar iekārtu specifikācijām. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi aplūkot objektu uz vietas un palīdzēt sastādīt iekārtu specifikācijas. 

image

Projektēšana

Projektēšana ir nākošais etaps pēc koncepcijas izstrādes. Projektēšanai piemērotais laiks ir ēkas būvniecības uzsākšanas laikā. Balstoties uz pasūtītāja objekta specifiku un projekta uzdevumu, tiek uzzīmēta detalizēta objekta ainava pēc kā tiek izveidots tehniskais projekts.
image

Montāža

Sistēmu montāža sākas ar kabeļlīnijas izbūvi. Pēc līniju izbūves, tiek uzstādīti aktīvie elementi, attiecīgi tehniskajam projektam - videonovērošanas kameras, dūmu vai iekļūšanas detektori, u.t.t. Tad tiek uzstādītas centrālās iekārtas - serveri vai vadības paneļi. Pēc visu iekārtu savienošanas, tiek veikti pielāgošanas darbi. Nākamais posms ir inženieru atbildībā - ieprogrammēt sistēmu. 
image

Programmēšana un sagatavošana ekspluatācijai

Pasūtītājs saņem drošības sistēmu, kas ir saskaņota ar visām drošības prasībām objektā. Fiziskā apsardze objektā nosaka drošības nosacījumus, kas mūsu darbā izpaužas kā tehniskās drošības sistēmu pielāgošana un pareiza ieprogrammēšana. Katram objektam un katrai sistēmai ir sava unikāla funkcionalitāte. Piemēram, ēkā, celtā no koka, izceļas ugunsgrēks. Drošības prasības - dūmu nosūcējs ieslēdzas līdz ar trauksmes izsludināšanu no UAS sistēmas. Papildu prasības objektā - tiek automātiski noslēgtas citas ugunsjūtīgas sadaļas ēkā, lai uguns neizplatītos. 
image

Apkalpošana

Drošības sistēmām ir nepieciešma kvalificēta un regulāra apkope. Apkopes ir izdevīgas gan ekonomiski, gan laika ziņā, jo jāveic neliels ieguldījums, lai garantētu, ka sistēmas darbojas kā nākas. Mēs piedāvājam kā garantijas, tā arī pēcgarantijas apkopes. Ja tiek pareizi veikta regulāra apkope, tad drošības sistēmas var nokalpot daudz ilgāk nekā noteiktais garantijas laiks. 
image

Garantija un remonts

Uzņēmums STA Grupa nodrošina pilnu servisu gan garantijas, gan pēcgarantijas laika posmos. Garantija attiecas gan uz montāžas darbiem, gan uz iekārtām. Montāžas darbiem minimālā garantija ir 2 gadi, iekārtām - atkarībā no ražotāja - no 1 gada līdz 5 gadiem.